Dla Kogo

GRUPA HOBBY
GRUPA
HOBBY

Wierzymy szczerze, że każdy ma w sobie prawdziwego artystę. Czasami wystarczy tylko dopuścić go do głosu. Jeśli lubisz rysować lub malować (a najlepiej i jedno i drugie) i chciałbyś uporządkować swoją wiedzę i umiejętności to jest grupa dla ciebie! Jeśli jeszcze tego nie wiesz - nie ma na co czekać - trzeba sprawdzić! Kurs HOBBY jest skierowany do WSZYSTKICH powyżej 14 roku życia. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach co umożliwia prowadzącym indywidualne podejście do każdego ucznia. Bardzo ważne jest dla nas dostosowanie poziomu zadań do indywidualnych umiejętności i oczekiwań naszych uczniów. Dla całkowitych żółtodziobów zajęcia zaczynamy od najbardziej podstawowych zadań jakimi są bryły geometryczne, dlatego na początek potrzebne jest jedynie dobre nastawienie i chęci! Umiejętności przyjdą z czasem. Poza zajęciami zapraszamy na Spotkania Otwarte, które są okazją do inspirujących spotkań z szeroko rozumianymi ludźmi sztuki - malarzami, grafikami, architektami, fotografami, projektantami. Chcemy nie tylko zapoznawać naszych uczniów z warsztatem rysunkowym i malarskim, ale przede wszystkim inspirować i zachęcać do własnych poszukiwań. Zajęcia grup HOBBY prowadzą niesamowite, barwne osobowości: Ania Szejdewik (aka Coxie), Olga Budzan.

Jeśli szukasz zupełnie niestandardowych lekcji rysunku, w innej formie niż rysunek przy sztaludze studiując martwą naturę, to plenerowa grupa HOBBY w RUCHU jest dla Ciebie! Dodatkowo, łącząc przyjemne z pożytecznym, niedzielne, chilloutowe spotkania przy kawie w najciekawszych miejscach Wrocławia, nie mogą skutkować w niczym innym jak tona inspiracji i zapełnione po brzegi szkicowniki. Miejsc do odwiedzenia i porysowania jest mnóstwo - od pleneru w parkach przez kawiarnie, nieoczywistą architekturę po galerie i muzea. Warsztaty poprowadzi Gosia Sawicka. Zaintrygowany?


grupa INTENSYWNA
GRUPA
INTENSYWNA

Jeśli pragniesz zdobyć solidne podstawy warsztatowe do swojego rysunkowo-malarskiego rozwoju, podwyższyć swoje kwalifikacje zawodowe lub przygotować się do egzaminów do szkół artystycznych (licea plastyczne, klasy architektoniczne, Akademia Sztuk Pięknych) to znalazłeś zajęcia dla Ciebie! Kurs opiera się głównie na rysunku z obserwacji, studium postaci, martwej natury oraz realizacji konkretnych zadań specjalistycznych - kierunkowych. Przy przygotowywaniu się do egzaminów najważniejszy jest wkład własny i praca również poza Pracownią - my służmy radą i wsparciem cały czas. Poza zajęciami zapraszamy na Spotkania Otwarte, które są okazją do inspirujących spotkań z szeroko rozumianymi ludźmi sztuki - malarzami, grafikami, architektami, fotografami, projektantami. Chcemy nie tylko zapoznawać naszych uczniów z warsztatem rysunkowym i malarskim, ale przede wszystkim inspirować i zachęcać do własnych poszukiwań. Zajęcia prowadzi Jagoda Nowak-Bieganowska. Wszystkie materiały potrzebne do twoich twórczych zmagań czekają w Pracowni.

GRUPA ARCHITEKCI
GRUPA
ILUSTRACJI

Szukasz upustu dla swojej niepohamowanej wyobraźni? Głowa pęka ci od pomysłów, ale nie wiesz jak przenieść je na kartkę? Jeśli tak, to te zajęcia są dla ciebie. Kurs ten jest nastawiony głównie na rysunek z wyobraźni oraz na rozwijanie wszelakich technik manualnych, które mogą w tym pomóc. W grupie ILUSTRACJI dobrze mieć choćby podstawowe umiejętności z zakresu rysunku i malarstwa - jeśli jeszcze ich nie masz, warto zacząć od grupy HOBBY. Zachęcamy do obejrzenia Galerii Prac Ilustracji, aby upewnić się w przekonaniu, że tego właśnie szukałeś! Poza zajęciami zapraszamy na Spotkania Otwarte, które są okazją do inspirujących spotkań z szeroko rozumianymi ludźmi sztuki - malarzami, grafikami, architektami, fotografami, projektantami. Chcemy nie tylko zapoznawać naszych uczniów z warsztatem rysunkowym i malarskim, ale przede wszystkim inspirować i zachęcać do własnych poszukiwań. Zajęcia prowadzi ilustratorka, tatuatorka, twórczyni niesamowitych murali Ania Szejdewik (Coxie) Wszystkie materiały potrzebne do twoich twórczych zmagań czekają w Pracowni.


GRUPA DLA DZIECI
GRUPA
DLA DZIECI

Wiemy z doświadczenia, że dzieci to najbardziej entuzjastyczna, ale też najbardziej wymagająca grupa. Jeżeli wasze dziecko nie rozstaje się z ołówkiem i gdy tylko może bierze się za malowanie, jeśli czerpie z rysowania przyjemność i radość jest to zdecydowany sygnał, że jest to kurs dla niego! Naszym głównym celem jest pokazanie dzieciom różnych technik i zapoznanie z ich czołowymi przedstawicielami, nauka rysunku i malarstwa dostosowana do poziomu pozwalająca im od najmłodszych lat chłonąć sztukę. Zajęcia podzielone są na dwa przedziały wiekowe 9-11 oraz 12-13 lat. Zachęcamy dzieci do własnych poszukiwań, wyrażania siebie i swoich emocji poprzez wybrane przez siebie medium. Raz w roku organizujemy również wystawę, na której nasi Mali Artyści mają okazję pokazać swoje dokonania. Zachęcamy do obejrzenia Galerii Prac, które powstały podczas tych zajęć - to zdecydowanie najlepsza rekomendacja! Poza zajęciami zapraszamy na Spotkania Otwarte, które są okazją do inspirujących spotkań z szeroko rozumianymi ludźmi sztuki - malarzami, grafikami, architektami, fotografami, projektantami. Chcemy nie tylko zapoznawać naszych uczniów z warsztatem rysunkowym i malarskim, ale przede wszystkim inspirować i zachęcać do własnych poszukiwań. Grupy prowadzą Jagoda Nowak-Bieganowska oraz Olga Budzan. Wszystkie materiały potrzebne do twórczych zmagań czekają w Pracowni.