Harmonogram Zajęć

Warsztaty rozpoczniemy od 17 września, aż zbiorą się chętne grupy. Z tego względu prosimy opłacać WRZEŚNIOWE lekcje jak za POJEDYNCZE zajęcia (nie karnet).

poniedziałek
16:00 - 17:30
Grupa DZIECI 12-13 lat / 90 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna / Anna Gawłowska
poniedziałek
17:40 - 19:55
Grupa MŁODZIEŻY* 12-15 lat (intensywna: przygotowanie do liceum plastycznego/ egzaminy) / 135 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna / Anna Gawłowska
wtorek
10:00 - 12:00
Grupa HOBBY / 120 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna / Anna Gawłowska
wtorek
16:00 - 17:00
Grupa dzieci 6-8 lat / 60 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna / Anna Gawłowska
wtorek
17:10 - 20:10
Grupa INTENSYWNA (egzamin ASP, rysunek POSTACI) / 180 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna / Anna Gawłowska
środa
16:20 - 17:50
Grupa HOBBY od podstaw dla dorosłych / 90 min. prowadząca:
Daria Kowalska
środa
18:00 - 20:15
Grupa HOBBY MALARSTWO* dla dorosłych z elementami Historii Sztuki / 135 min. prowadząca:
Daria Kowalska
czwartek
15:10 - 16:10
Grupa dzieci 6-8 lat / 60 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna
czwartek
16:20 - 17:50
Grupa ILUSTRACJI dla młodzieży 12-13 lat z elementami komiksu, grafiki i animacji / 90 min. prowadząca:
Małgorzata Sawicka
czwartek
18:00 - 20:00
Grupa ILUSTRACJI dla dorosłych z elementami technik graficznych / 120 min. prowadząca:
Małgorzata Sawicka
piątek
12:00 - 14:00
Grupa Hobby SENIOR z elementami Historii Sztuki / 120 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna
piątek
15:00 - 16:00
Grupa DZIECI 6-8 lat / 60 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna
piątek
16:10 - 17:40
Grupa DZIECI 9-11 lat / 90 min. prowadząca:
Małgorzata Sawicka
piątek
17:50 - 20:15
Grupa MŁODZIEŻY* 12-15 lat (intensywna: przygotowanie do liceum plastycznego/ egzaminy) / 135 min. prowadząca:
Małgorzata Sawicka
sobota
09:30 - 10:30
Grupa DZIECI 6-8 lat / 60 min. prowadząca:
Małgorzata Sawicka
sobota
10:40 - 12:40
Grupa MŁODZIEŻY z elementami komiksu, grafiki i animacj 12-15 lat / 120 min. prowadząca:
Małgorzata Sawicka
sobota
12:50 - 14:20
Grupa DZIECI 9-11 lat / 90 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna / Anna Gawłowska
sobota
14:30 - 16:00
Grupa MŁODZIEŻY 12-13 lat / 90 min. prowadząca:
Agnieszka Kajper-Orzeszyna / Anna Gawłowska